„Tento projekt  je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
„Tento projekt je spolufinancován Krá lovéhradeckým krajem“
Mamutí relaxační prostor.
Mamutí relaxační prostor.
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Mamuti z Lipovky podporují ORION
Náš Mamut
Náš Mamut
odkaz na naši sekci MTBO
odkaz na naši sekci MTBO
naše matka "zastřešitelka"
naše matka "zastřešitelka"
  • 22.5.18 - MAPY - jdou do tisku - velikost A2 (bude složena ze dvou A3) bude z odolného materiálu pretexu
                        KONTROLY - pro 56 kontrol byly vytvořeny fotopopisy. Snažíme se je nechat udělat ve formě brožury. A5, kterou si strčíte do kapsy a jednoduše se do ní budou zapisovat chybějící údaje z kontrolních bodů.

bodové hodnocení:
100bodů - 2 kontroly
90b - 5x
80b - 3x
70b - 3x
60b - 2x
50b - 9x
40b - 10x
30b - 8x
20b - 7x
10b - 7x
prameny, studánky, křížky, kaple, rozcestníky, smírčí kříž, zvoničky, pivovar, vysílače, pomníky, vrcholy, no bude to maso....
 
  • 14. 5.18 - Mamut se plní přihlášenými týmy či jednotlivci, což nás těší a proto začínáme makat na plno. Na facebookový profil (https://www.facebook.com/events/187106268604645/?active_tab=discussion) jsem přidal pár motivačních a emočních fotek z jihovýchodní části prostoru závodu. Moc se mi tam líbilo. V následujících dnech budou fotky přibývat, protože mám pracovní volno a vyrazím na bajka jak v úterý, tak i ve středu, čtvrtek nebo v neděli. Přihlášených je momentálně 25 týmů. Přihláškový systém jsme otevřeli ještě pro tento týden na stejnou cenovou hladinu jako na počátku, tj. 200,-Kč za osobu.
  • Mapy se budou tisknout již za týden v úterý v Jilemnici na odolný pretex.
 
  • 2.3.2018 - otevíráme stránky 3. ročníku MAMUTA
 
  • Mapa pro letošní závod bude mít trošku netradiční formát. Prostor bude natočen šikmo od JV na SZ. Centrum je situováno va sever mapy. Čímž je patrno, že navštívíte lokality směrem k Žamberku, Letohradu , Ústí nad Orlicí, Řetůvky a okolí Brandýsa nad Orlicí.
  • Budete bloudit v blízkosti hradů (Potštejn, Litice, Žampach, Kyšperk, Lanšperk, Brandýs).
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque lacinia pretium. Etiam posuere lacus quis dolor. Nullam faucibus mi quis velit. Integer tempor. Class aptent taciti sociosqu ad litora
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one